Mgr. Sára Urakbayeva

Průměrna doba čtení

Průměrný počet přečtení

Složitost čtení

Mgr. Sara Urakbayeva
Sdílejte s přáteli
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

S čím vám pomohu?

Pár slov o Sáře

Již na střední škole jsem se zajímala o principy vztahů, výchovy a chování. Po maturitě jsem se kvůli studiu psychologie rozhodla opustit svůj domov v Kazachstánu a odstěhovat se do Prahy.

Ve svém psychodynamickém výcviku jsem se naučila pracovat zejména s terapeutickým vztahem, klást důraz na emoční prožívání a proč emocím neutíkat. Již nějakou dobu pracuji v kognitivně-behaviorálním směru, kde jsem se naučila pracovat s různými metodami a technikami KBT. Moji mateřštinou je ruština, mimo českého jazyka také velmi dobře ovládám jazyk anglický, takže v případě zájmu nabízím poradenství i v těchto jazycích. Když pracuji s klienty, je pro mě důležité, aby se klient cítil v plně bezpečí. Můžete ode mě očekávat plné pochopení a porozumění. Snažím se pracovat s každým jednotlivcem individuálně a aplikovat nejvhodnější metody. Věřím, že spolu to zvládneme.

Lidský přístup

8000 hodin praxe s klienty

Vzdělání

Jednooborová psychologie na Pražské vysoké škole psychosociálních studií

Supervize: Individuální terapeutická supervize v psychodynamickém směru.

Další zajímavé články

Terapeuti

Mgr. Tereza Lehečka

Psychoanalytický terapeut Jak pracuji? Ke každému klientovi přistupuji individuálně, jeho potíže se snažím chápat v širokém kontextu celého životního příběhu. Bezpečné, přijímající prostředí je základem

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.

Skupina probíhá v Praze 1x týdně v 18:15 a vedou ji dva zkušení terapeutiJeště máme volná místa

Přihlašte se odesláním formuláře