Bolest hlavy

Průměrna doba čtení

Průměrný počet přečtení

Složitost čtení

jak se vypořádat s alkoholismem
Sdílejte s přáteli
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Bolest hlavy

Chronická bolest hlavy mívá několik důvodů, jako je užívání léků, psychický stres, deprese, úzkost a psychiatrická onemocnění. 

Léčit bolest hlavy pomocí léků bývá často obtížné a je důležité zaměřit se i na psychiku.

Existují dokonce vztahy v oblasti migrény a psychiatrických onemocnění, zejména závažné deprese a panické poruchy.


adhd adolescenti alkoholismus COVID-19 depersonalizace deprese derealizace dovolená děti emocionální nedostupnost hyperaktivita komunikace manipulace manipulátor nevědomí nevěra osamělost paměť panická ataka partnerství podpůrná skupina poruchy příjmu potravy prázdniny prázdnota psychologický test psychosomatika recenze rodina rodičovství rozchod rozvojová skupina sebevědomí skupinová terapie smutek sociální fobie stres syndrom vyhoření terapeut terapie testy toxický vztah trauma vztah vztahy úzkost

Mgr. et Mgr. Bc. Šárka Červinková
Mgr. et Mgr. Bc. Šárka Červinková

Upozornění: Zveřejněný text vychází z osobních zkušeností a z psychoterapeutické praxe s klienty. Mám vystudovanou jednooborovou psychologii, nikoliv lékařskou fakultu. Nejsem tedy lékař a tyto stránky nenahrazují lékařkou péči. O svých potížích se poraďte se svým lékařem nebo vyhledejte odbornou pomoc.

Další zajímavé články

Terapeuti

Mgr. Tereza Lehečka

Psychoanalytický terapeut Jak pracuji? Ke každému klientovi přistupuji individuálně, jeho potíže se snažím chápat v širokém kontextu celého životního příběhu. Bezpečné, přijímající prostředí je základem

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.

Skupina probíhá v Praze 1x týdně v 18:15 a vedou ji dva zkušení terapeutiJeště máme volná místa

Přihlašte se odesláním formuláře