Reference na terapeutku Irenu Horkou

Průměrna doba čtení

Průměrný počet přečtení

Složitost čtení

Mgr. Irena Horká
Sdílejte s přáteli
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Klientka nechce uvádět jméno
Klientka nechce uvádět jméno
Read More
"Na psycholozkazpatehopatra.cz jsem narazila úplnou náhodou při googlování na webu, kde jsem hledala možnosti online terapie. Vizuál webových stránek, ze kterých nebylo cítit ezo, i jejich obsah mě přesvědčily o vyplnění objednávkového formuláře. Za krátkou dobu mě kontaktovala pracovnice terapeutovny s možností výběru terapeuta (žena/muž) a termínu. Na mých úzkostných stavech jsme začaly pracovat s paní Irenou Horkou. I přesto, že jsme narážely na citlivá témata, bylo sezení příjemné. Cítila jsem se přirozeně, uvolněně, bez jakéhokoliv tlaku. Online forma mi vyhovovala i vzhledem ke vzdálenosti mého bydliště od terapeutického pracoviště. A zvlášť v době, kdy téměř všichni žijeme v online světě a nemáme na vše tolik času, kolik bychom potřebovali, je tento způsob terapie ideální."

Další zajímavé články

Terapeuti

Mgr. Tereza Lehečka

Psychoanalytický terapeut Jak pracuji? Ke každému klientovi přistupuji individuálně, jeho potíže se snažím chápat v širokém kontextu celého životního příběhu. Bezpečné, přijímající prostředí je základem

Newsletter

Odebírejte novinky do e-mailu

Chtěli by jste mít veškeré novinky, informace a celkový přehled o všem novém ihned v e-mailu? Stačí se přihlásit do odběru pomoci e-mailu níže.

Skupina probíhá v Praze 1x týdně v 18:15 a vedou ji dva zkušení terapeutiJeště máme volná místa

Přihlašte se odesláním formuláře